دکتر حسن فیروزی 4 جراحی زیبایی بینی 4 بهترین جراح بینی در تهران
[wtr-time]

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران کیست؟ اگر شما برنامه ای برای جراحی زیبایی بینی دارید، شما به یک جراح دارای بهترین و بیشترین میزان تجربه و مهارت نیاز دارید تا این جراحی زیبایی را انجام دهید. جراح پلاستیک بینی می تواند جراحی بینی انجام دهد، اما ویژگی های مختلفی وجود دارد که چه کسی می تواند با بهترین نتیجه جراحی را به نحو احسنت انجام دهد.

آیا می خواهید بدانید بهترین جراح بینی برای شما کیست و چه ویژگی هایی دارد؟ دکتر حسن فیروزی جراح بینی و صورت در ادامه در خصوص این که چگونه می توانید یک جراح بینی خوب برای انجام جراحی بینی انتخاب کنید به شما راهنمایی می دهند . این موارد مهمترین فاکتور هایی است که باید به ذهن بسپارید.

جراحی بینی استخوانی

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی

جراحی بینی یکی از حساس ترین و پیچیده ترین عمل های زیبایی است. امروزه با توجه به افزایش بسیار زیاد درخواست ها برای عمل زیبایی بینی، تعداد جراحان نیز بسیار زیاد شده است. باید توجه کنید که برای عمل بیین نزد چه جراحی می روید. در صورتی که نتوانید بهترین جراح بینی را انتخب کنید، بعد زا عمل دچار عارضه هایی می شوید که ممکن است حتی شمارا وادار به عمل ترمیمی و مجدد بینی بکند.

از این رو اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی مشخص می شود. به یاد داشته باشید بینی کی از اعضای مهم و حیاتی در بدن است. بینی وظیفه مهم و خطیر تنفس را دارد در صورتی که آسیبی به بینی برسد شما در تنفس دچار مشکل می شوید.

پس قبل از جراحی بینی، به اتخاب پزشک بسیار اهمیت دهید.

چگونه می توان بهترین جراح بینی را یافت؟                                         

 • داشتن مدرک معتبر و مخصوص برای جراحی پلاستیک بینی و یا صورت بسیار مهم است. متخصص گوش و حلق و بینی  (ENT) نیز می تواند این جراحی را به دلیل آشنایی کامل با سیستم تنفسی و وظایف بینی می تواند جراحی زیبایی بینی انجام دهد.
 • جراح بینی تجربه های زیادی در جراحی زیبایی بینی داشته باشد که می توانید برای آگاهی در این خصوص، به درباره دکتر و یا گالری عکس برای به دست آوردن میزان تجربه جراح مراجعه نمایید.
 • تجربه جراحی در یک بیمارستان و یا مرکز جراحی معتبر
 • پذیرفتن بیمه (اگر شما برای انجام جراحی بینی دلیل پزشکی وجود داشته باشد)
 • شما بتوانید به راحتی درباره سوالات و ابهامات خود صحبت نمایید.

در این جا پنج مرحله مهم برای پیدا کردن بهترین جراح بینی در تهران می تواند کمک نماید.

از اطرافیان خود بپرسید

شروع به تهیه یک لیست از جراحان بینی دارای مهارت نمایید. از فامیل، دوستان و سایر افرادی که این جراحی را انجام داده اند نمایید و نظر دریافت کنید. اگر شما در شروع جستجو و پرسش از اطرافیان هیچ گونه باز خوردی نداشته اید و یا  جستجوی شما برای ویژگی های دیگری است باید به جستجوی خود ادامه دهید.

زمانی که در اینترنت به دنبال جراح بینی مورد تایید خود هستید، باید به میزان تجربه و مهارت جراح بینی خود توجه نمایید. برای این کار می توانید به تعداد جراحی های موفقی که انجام داده اند و میزان رضایت بیماران توجه نمایید.

دکتر حسن فیروزی با داشتن بیش از 10000 تجربه جراحی بینی و صورت می تواند در خصوص پیدا کردن بهترین جراح بینی به شما یاری برساند.

جراحی بینی

جستجو در خصوص تجربه و مهارت های جراح بینی

در خصوص تحقیق برای شناخت بهتر و جمع آوری اطلاعات در مورد اعتبار و تجربه جراحان وقت بگذارید. به دنبال جراحانی باشید که در جراحی پلاستیک ، جراحی دهان و فک و صورت یا جراحی گوش ، بینی و گلو (otolaryngology اجازه جراحی داشته باشد.

همچنین به دنبال جراح بینی باشید که به طور منظم جراحی زیبایی بینی را در انواع مختلف آن شامل جراحی بینی گوشتی، جراحی بینی استخوانی، جراحی بینی طبیعی و ….. انجام دهد. هر چه میزان تجربه فرد از انجام جراحی بینی بیشتر باشد، می تواند توصیه های بهتری در خصوص مراقبت های بعد از جراحی بینی ارائه دهد. جراح بینی خوب می توان در خصوص آمادگی های لازم قبل از جراحی و مراقبت های بعد از آن و همچنین در مورد عوارض جراحی بینی می تواند شما را راهنمایی نماید.

داشتن تجربه جراحی زیبایی بینی میتواند در نتیجه جراحی زیبایی بینی تاثیر گذار باشد. پس همواره زمانی که به دنبال بهترین جراح بینی هستید، حتما در خصوص تعداد جراحی های بینی مشابه از جراح سوال بپرسید.

 بررسی عملکرد بیمارستان

جراحان بینی متبحر به تیمی از متخصصان در زمینه های جراحی و اقدامات جراحی احتیاج دارند. به همین دلیل باید در خصوص محل جراحی از جراح بینی قبل از جراحی سوال بپرسید. زیرا باید در حین جراحی تمامی نکات ایمنی و بهداشتی توسط جراح بینی و تیم آن رعایت شود.

انتخاب بیمارستان مناسب در کنار جراح بینی خوب می تواند از بروز عوارض جدی پیشگیری نماید.

با جراح منتخب خود صحبت کنید

زمانی که موارد فوق را بررسی کردید، به یک جمع بندی می رسید و لیست محدود می شود. با هر جراح جداگانه تماس بگیرید و به مطب ایشان مراجعه نمایید. داشتن یک جلسه مشاوره می تواند باعث شناخت بهتر از میزان تبحر و تجربه جراح شود.

در این جلسه مشاوره حتما در خصوص سوالاتی که در ذهنتان مطرح است از جراح بپرسید که از هزینه جراحی بینی تا نتیجه آن را شامل می شود.

در این بین به موارد زیر توجه نمایید.

 • آیا در زمان بیان نظرات خود به شما احترام می گذارد؟
 • آیا مفهوم سوالات شما را متوجه شده و به درستی پاسخ می دهد؟
 • آیا برای شما زمان کافی می گذارد؟

برخی از سوالاتی که باید از جراح بینی بپرسید

 • آیا تا به حال بیماری با شرایط من داشته اید؟
 • چند عمل جراحی بینی انجام داده اید؟
 • معمولا چه نتیجه ای از جرایح بینی می گیرید؟ آیا از جراحی های بینی خود عکس دارید؟
 • چند مرتبه با عوارض ناشی از جراحی بینی رو به رو شده اید؟
 • برای پیشگیری از عوارض جراحی بینی چه اقدامات و توصیه هایی داشته اید؟
 • آیا جراح بینی با بیمه ها همکاری دارد یا خیر؟

در خصوص میزان و نوع پوشش بیمه خود اطلاعات لازم را به دست آورده و از جراح بینی خود در خصوص همکاری با بیمه سوال نمایید. متاسفانه هیچ بیمه ای برای جراحی زیبایی بینی پوشش نداشته و اغلب برای شرایط پزشکی مانند جراحی سپتوم بینی و یا شکستگی بینی پوشش ارائه می دهند.

به همین منظور برای انتخاب جراح بینی سعی کنید با توجه به خدمات قابل ارائه ، جراحی منصف انتخاب نمایید.

healthgrades.com/right-care/rhinoplasty-nose-job/finding-the-right-doctor-for-nose-surgery-rhinoplasty

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 Comments
Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *