دکتر حسن فیروزی 4 جراحی زیبایی بینی 4 جراح بینی خوب در تهران
[wtr-time]

جراح بینی خوب در تهران

جراح بینی خوب در تهران

اگر در تهران زندگی می کنید و قصد انجام یک عمل جراحی بینی را دارید احتمالا انتخاب یک جراح بینی خوب و باتجربه که بتواند شما را به نتایج مورد نظرتان برساند یکی از دغدغه های اصلی شما است. این در حالی است که یک جراح بینی خوب تاثیر به سزایی در نتیجه حاصل از عمل دارد و می تواند فرد را به خواسته اش برساند و یا نتایج جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.

برای انتخاب یک جراح بینی خوب توصیه می شود:

 • لیستی از بهترین جراحان بینی در تهران را تهیه کنید ودر مورد آنها به تحقیق بپردازید سپس جهت مشاوره به آنها مراجعه کنید
 • در جلسه مشاوره تمامی انتظارات و توقعات خود را در رابطه با نتیجه حاصل از عمل بیان کنید و سعی کنید در نهایت صراحت و شفافیت با پزشک صحبت کنید
 • جهت اطمینان بیشتر از پزشک بخواهید تا نمونه کارهای مشابه را به شما نشان دهد
 • شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای دکتر حسن فیروزی به صفحه اینستاگرام و گالری تصاویر سایت ایشان مراجعه کنید

 

 

 

اگر برنامه ای برای جراحی زیبایی بینی دارید، شما به یک جراح دارای بهترین و بیشترین میزان تجربه و مهارت نیاز دارید تا این جراحی زیبایی را انجام دهید. دکتر حسن فیروزی جراح بینی و صورت  در خصوص انتخاب بهترین جراح بینی می توانند شما عزیزان را از طریق راه های ارتباطی زیر راهنمایی نمایند.  شماره های تماس مطب ۰۲۱-۸۸۸۸۶۲۱۸ و ۸۸۶۷۵۵۴۰ می باشد. همچنن می توانید در اینستاگرام نمونه کار ها را مشاهده نمایید. 

 

 

 

ویژگی های یک جراح بینی خوب

چنانچه می دانید امروزه جراحی زیبایی بینی طرفداران زیادی دارد و افراد زیادی تمای به انجام این عمل جراحی زیبایی دارند. در حالی که بسیاری از افراد به نتیجه دلخواه دست می یابند اما برخی دیگر در نتیجه عدم مراجعه به یک جراح بینی خوب پس از عمل دچار پشیمانی می شوند. بنابراین دقت در انتخاب یک جراح مناسب و با تجربه اولین و مهمترین قدم است. برخی از ویژگی های یک جراح بینی خوب عبارت اند از:

 • یک جراح بینی خوب در انواع عمل های جراحی بینی از جمله بینی طبیعی، بینی فانتزی، بینی عروسکی و بینی گوشتی مهارت کافی را دارد
 • یک جراح بینی خوب با صبر و حوصله به سوالات و ابهامات شما پاسخ می دهد و انتظارات شما را در نظر می گیرد
 • چنین پزشکی صرفا منافع مالی و شخصی خود را در نظر نمی گیرد و رضایت و خشنودی بیمار بعد از عمل یکی از مهمترین اهداف او است
 • همچنین یک جراح بینی خوب صرفا به ظاهر بینی توجه نمی کند و موارد پزشکی مانند تنفس را نیز در نظر می گیرد
 • جراح بینی باید از نظر زیبایی شناختی نیز هوش بالایی داشته باشد و بتواند بینی را طوری فرم دهد که با سایر اجزای صورت هماهنگی و تناسب داشته باشد
 • برخی از افراد نسبت به عمل جراحی بینی انتظارات غیرواقع بینانه ای دارند که ممکن است به آنا آسیب برساند، یه جراح بینی خوب در چنین مواردی به بیماری آگاهی می دهد و از برآورده کردن خواسته های غیر منطقی امتناع می کند، چرلکه سلامت هر فرد نسبت به هرچیزی در اولویت قرار دارد.
 • در آخر نیز یک پزشک خوب بیمار را در جریان تمامی مراحل درمانی قرار می دهد و ارتباط موثر و مفیدی با او برقرار می کند

 

انتخاب یک جراح بینی خوب چه اهمیتی دارد؟

مراجعه به بهترین جراح بینی در تهران به دلایل مختلفی حائز اهمیت است. یک جراح بینی نامناسب ممکن است از نظر جسمی و ظاهری به بیمار صدمه بزند. برای مثال بیش از حد کوچک یا سربالا شدن بینی یکی از این عوارض پشیمان کننده است. همچنین در صورتی که یک عمل جراحی بینی با مهارت کافی انجام نشود، ممکن است بیمار از نظر تنفسی دچار مشکل شود. در چنین مواردی بیمار باید به مدت یک سال صبر کند تا بتواند یک عمل جراحی ترمیمی یا ثانویه انجام دهد. در این خصوص باید به خاطر داشته باشید که عمل جراحی بینی ترمیمی به طور کامل نمی تواند عیوب و نواقص عمل قبلی را برطرف کند و پزشک در این عمل قدرت اعمال تغییرات کمتری دارد. بنابراین بهتر است تا عمل اولیه بدون نقص انجام شود تا به عمل ثانویه نیاز نباشد.

نتیجه گیری

یک جراح بینی خوب در رابطه با عمل جراحی بینی دارای تجربه های بسیار است. توصیه می شود برای انجام عمل جراحی بینی پایین بودن هزینه عمل را ملاک انتخاب پزشک قرار ندهید و در صورت امکان صبر کنید تا هزینه مورد نظر را جمع آوری کنید و به پزشکی حاذق مراجعه کنید تا دچار نتایج جبران ناپذیری نشوید.

شما می توانید جهت مشاوره و انجام انواع عمل های جراحی بین به دکتر حسن فیروزی مراجعه کنید.

 

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 Comments
Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *